17.2. SOBOTA 19:00 PLAY OFF 5 ZÁPAS 1 LIGY MUŽŮ

Vážení volejbaloví přátelé, 

další veledůležité utkání čeká hradecké volejbalisty již tento víkend, kdy sehrají rozhodující utkání čtvrtfinálové série play-off 1. ligy mužů. Od 19 hodin nastoupí v hale TJ Slavia Hradec Králové v Orlické kotlině proti družstvu VK EGE České Budějovice.V sérii zatím drží oba celky domácí neporazitelnost, když hradečtí dokázali v prvních dvou utkáních zvítězit 3:2 a 3:0 a Jihočeši vybojovali dvě domácí výhry vždy v tiebreaku.

Těšit se můžete na tradiční tipovačku na Facebooku, Fans Volley HK a jako při každém utkání nemůže chybět stánek s občerstvením od Restaurace Slávka. Vstupné na utkání je 50 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.  

Přijďte podpořit hradecké volejbalisty v bitvě o postup do semifinále play-off a pomoct jim k potvrzení domácí neporazitelnosti! Vaši podporu budeme potřebovat více než kdy jindy.

Informace o utkání najdete také na Facebooku pomocí odkazu: 5. ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF 1. LIGY MUŽŮ: TJ SLAVIA HK – VK EGE ČESKÉ BUDĚJOVICE

Další důležitá informace se týká autobusového zájezdu do Tábora na semifinále Final Four Chance Českého poháru mužů, který se koná v neděli 25. února. Pojeďte s námi podpořit hráče při historickém semifinále! Veškeré informace včetně přihlašovacího formuláře najdete na: https://forms.gle/ssoyWu1VixxYCB9q9

Těšíme se na vaši podporu!